fbpx

Bartłomiej Achler

adwokat

Partner w kancelarii Drab - Grotowska Juszczyńska Achler, gdzie kieruje działem procesowym oraz działem prawa medycznego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawami pacjenta i dochodzeniem roszczeń z tytułu błędów medycznych.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Kontakt

Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler
Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska

ul. Śniadeckich 17. III p.
00-654 Warszawa

www.dja-legal.pl

Tel.: +48 (22) 628 33 79
Tel. kom.: 600 266 691

e-mail: bartlomiej.achler@dja-legal.pl

*****

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest spółka Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska z siedzibą w Warszawie, ul. Śniadeckich 17. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z czytelnikami bloga). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych.
Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

*****

Dojazd do kancelarii:

 

*****