fbpx

Bartłomiej Achler

adwokat

Partner w kancelarii Drab - Grotowska Juszczyńska Achler, gdzie kieruje działem procesowym oraz działem prawa medycznego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawami pacjenta i dochodzeniem roszczeń z tytułu błędów medycznych.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Współpraca

Potrzebujesz pomocy i chcesz zapytać o zasady współpracy?

Napisz lub zadzwoń

Bartłomiej Achler
Tel. kom.: 600 266 691

Tel.: +48 (22) 628 33 79

e-mail: bartlomiej.achler@dja-legal.pl

*****

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy:

  Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest spółka Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska z siedzibą w Warszawie, ul. Śniadeckich 17. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z czytelnikami bloga). Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi.
  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych.
  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  *****

  Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler
  Radcowie prawni i adwokaci spółka partnerska

  ul. Śniadeckich 17. III p.
  00-654 Warszawa

  www.dja-legal.pl

  Dojazd do kancelarii:

   

  *****